banner

Fitness & Spa

Yazdır
Paylaş

Türk Hamamı

Hamam Ritüelleri

Türk Hamamında Canlandırıcı Kese-Köpük Terapisi
Geleneksel Türk hamamında vücuttaki ölü derilerin atılarak, gözeneklerin açılmasını, cildin yenilenmesini ve canlanmasını sağlayan doğal peelingi hissedin.

Türk Hamamında Geleneksel Sultan Hamamı Terapisi
Geleneksel Türk hamamında Sultanlara özel kese ve köpük masaj terapisi sonrasında, besleyici ve arındırıcı deniz tuzu ile peelingi lüksünü yaşayın.

Lotus Terapi Spa Keyfi
Geleneksel Türk hamamında vücudunuzdaki ölü derilerden arındığınız kese ve köpük masajı sonrasına, saçlarınıza güçlendirici lotus çiçeğinin ender bulunur özleriyle yapılan bakım ile saflık ve temizliği fark edin.

Osmanlı Hamamı Terapisi
Geleneksel Türk hamamında sıcak köpük masajının yanında, arındırıcı ve cildi temizleyici kese keyfine ve aromaterapi tekniği ile yapılan masaj sayesinde kan dolaşımı hızlandırılır.

Büyülü Lale Spa Keyfi
Geleneksel Türk hamamında kese ve köpük masaj terapisi sonrasında doğal yağlarla yapılan aromaterapi masajı, sıcak havlu kompresi ile ruhunu ve bedenini arındırmak, dinlendirmek isteyenler için keyif paketi.

Enerji Veren Yenileyici Bakım
Geleneksel Türk hamamında vücuttaki ölü derilerin yeşil çay veya kahve esanslı yenileyici peeling ile gözeneklerin açılmasını, cildin yenilenmesini ve canlanmasını sağlar.

Kahve Peeling Terapisi
Doğal kahve çekirdeğinin vücuttaki keratin dokusunun ve toksinlerin atılımını hassas bir şekilde gerçekleştirilen arınma terapisi.

Türk Hamamında Köpük Masajı
Geleneksel Türk hamamında sıcak köpük masajının keyfine, suyun gücünden gelen rahatlatıcı lüks ile varın.

Keyifli SPA Ritüelleri

Tazeleyici Mimoza Spa Keyfi
Geleneksel Türk hamamında toksinlerden arındıran, renginizi canlandıran ve sizi güneşe hazırlayan kahve peelingi sonrasında, aromatik masajın eşsiz güzelliğini, cilt bakımı ile tamamlamak isteyenler için ideal keyif paketi.

Zamanı Durduran Spa Keyfi
Geleneksel Türk hamamında, içeriğinde Omega3 ve mineral içeren Darphin'in İrlanda yosununun canlandırıcı, enerji verici vücut maskesi sonrasında, detoks lenf direnaj yüz masaj keyfi ile mükemmel bir seçim.

Güneşin Dokunuşu Peeling Terapisi & Özel Masaj
Vücudunuza uygulanan Deniz tuzu peelinginin tazeleme gücünün etkisi sonrası, sıcak havlu kompresleri ve aromatik yağlar ile yapılan masajı ve detoks yüz masajını lüksünü hissedin.

Masajlar

Masaj Ritüelleri

İsveç Masajı
Vücuda kısmen veya tamamen uygulanan klasik masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokuları ve hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir.

Aromaterapi Masajı
Esansiyel yağların tedavi edici özelliği aromaterapinin kendisinden geçirici etkisi ile dokunmanın gücünün bir arada kullanıldığı masajdır.

Spor Masajı
Özellikle spor yapan kişilerde oluşabilecek ağrı, yorgunluk ve incinme sonrasında vücudun rahatlamasını ve sakinleşmesini sağlar.

Lenf Drenaj Masajı
Lenf bezlerine uygulanan lenf drenaj masajı yöntemiyle kan dolaşımı hızlandırılarak vücuttaki ödemin ve toksin maddelerin dışarı atılması sağlanır.

Medikal Masaj
Konusunda uzman terapistlerce, genelde fizik tedaviye ek olarak kullanılan, vücudun doğal biyolojik, psikolojik ve nörolojik çalışma sistemini düzenleme amacıyla yapılan bir masajdır.

Bal Masajı
Yumuşak doku masajı olarak da bilinen bu masaj en eski Tibet terapilerinden biridir.

Pozitif Enerji Masajı
Zihin ve beden sağlığı, stres, alerji, kişilerdeki dikkat dağınıklığı gibi sorunların çözülmesine yardımcı olan bir masajdır.

Hamile Bayanlar&Yeni Annelere Özel Masaj
Özellikle sırt ve ayak bölgesindeki ağrıların azalmasını, bacaklardaki krampların rahatlatılmasını ve vücuttaki ödemin atılmasını sağlayan bu özel masaj hamile bayanlar ve yeni anneler için hassasiyetle uygulanır.

Lokal Masajlar

Sırt Denge/Boyun Masajı
Özel masaj yağı ile yapılan, sırt - boyun kasları ve sinir sistemini güçlendiren lokal bir masajdır.

Refleksoloji/Medikal Ayak Terapisi
El ve ayaktaki organlarla bağlantılı refleks bölgelerine ve sinir uçlarına yapılan bu masaj ile enerji akışı sağlanarak hissedilen yorgunluk giderilir.

Hint Baş Masajı
Sadece baş boyun ve omuz bölgesine uygulanan bir masajdır.

Blackberry El Masajı
Noktasal baskı yöntemiyle yorgun dokular, eklemler ve kaslar dinlendirilerek kısa sürede bütün vücudu saran bir rahatlama sağlanır.

Asya Deneyimleri

Deep Tissue Masajı
Özellikle kaslar üzerinde çalışan bu tedavi edici, baskılı masaj kaslardaki gerginliğin giderilmesi ve toksinin atılmasını sağlayarak mükemmel bir hafiflik hissi yaratır.

Stres Giderici Sıcak Taş Masajı
Sıcak volkanik taşların vücudun belirli bölgelerine yerleştirilerek ovulması şeklinde uygulanır.

Bali Masajı
Bir veya birden fazla terapist tarafından yapılan yumuşak bir masaj türüdür. Özellikle Amerika ve Avrupa'da hızla yayılan Bali masajı, ruh ve bedeni aynı derecede dinlendirir.

Sıcak Yağ veya Mum Masajı
Geleneksel tıbbın uzun yaşam enerjisine armağanı olan sıcak mum terapisidir. Vücudu yeniler, iyileştirir ve stresi giderir. Soya, E Vitamini, Omega 3 ve 6 içerir.

Sıcak Çikolata Masajı
Tüm vücudunuzu saran sıcak çikolatanın yarattığı o karşı konulmaz ve rahatlatıcı duyguyu hayal edin.

Thai Masajı
Baskı ve gerdirme hareketlerini kapsamaktadır. Rahat bir elbise giyinerek ve yarı sert bir zemin üzerinde yapılmaktadır.

Shiatsu Masajı
Parmaklarla yapılan, vücudun akupunktur noktalarında tedavi yöntemi gören bir masaj terapisidir.

Asya Blend Masajı
Tulipa Spa'nın benzersiz masaj tekniklerine dayanan, bu tedavi edici baskılı masaj, kaslarda ki gerginliğin giderilmesini ve toksinin atılmasını sağlayarak mükemmel bir hafiflik hissi yaratır.

Thai Blend Masajı
Özellikle Tayland'da yaygın olarak kullanılmakta olan Thai Blend Masajı çoğunlukla gerdirme hareketlerini kapsamakta ve sonrasında aromatik yağlar kullanılarak ruhsal ve bedensel dinginlik sağlanmaktadır.

Özel Ritüelleri

Dört El Masajı / Jimbaran
Japonlara ait Ying-Yang felsefesindeki hissi yaşayabileceğiniz, iki terapistin senkronize hareketleri ile uygulanan, stresten arınmak ve kendini şımartmak isteyenler için lüks masaj terapisidir.

VIP Suit Oda Programı

Safir Exclusive
Program içinde uygulanan ritüeller ; Thai Blend Masaj 50 dk. - Yüz Maskesi - Body Scrub - Sauna - Jakuzi – Hamam,Şarap, Peynir tabağı, Meyve tabağı ve Çerez İkramı

Huna Ritüeli
Program içinde uygulanan ritüeller ; Lomi - Lomi Nui Masajı 80 dk. ,Geleneksel Türk Hamamında Kese Terapisi ve Köpük ritüeli, Sauna, Jakuzi, Şarap, Peynir tabağı, Meyve Tabağı ve Çerez ikramı

Diğer Uygulamalar

Starvac Lenf Masajı - Selülit Masajı
Lenf düğümlerini uyararak selüliti ve toksik maddeleri vücuttan dışarı atılması ve böylece vücudun incelmesi sağlanır.

Derma Shaper Mikro Masaj Ses Dalgası ile Cilt Gençleştirici Bakım
Cildin kalıcı sağlığı ses dalgasının yaydığı enerjiye bağlı olarak gelişir moleküler kırılma ile kolajen sentezinin-oksijenin artması cilt sağlığının ve kalıcılığının yanında cildin sıkılaşması ile dokusal yenilenme oluşur.

The Suda Tonic Infrared System
Selülit ve incelmede yepyeni bir yöntem olan Sudatonic ile toksinlerden arınırken kısa sürede fazlalıklarınızdan kurtulmayı sağlayan bir yöntemdir.

Gelin & Damat Evlilik Öncesi Hazırlık Programı

Tüm Ağda Servisleri

Avantajlı üyelik seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak için bize ulaşın

* İşaretli Alanlar Zorunludur.